КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Освітній процес забезпечують 33 співробітники: 15 педагогічних працівників: директор, вихователь-методист, 1 практичний психолог, 1 вчитель-логопед, 1 фізінструктор, 1 музкерівник; 1 старша медична сестра; 17 осіб обслуговуючого персоналу. Дошкільний заклад укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом згідно зі штатним розписом.
Педагоги мають освіту:
• Вищу повну – 5
• Вищу неповну – 8
За стажем педагогічної роботи:
• Від 1 до 5 років – 0
• Від 5 до 10 років – 2
• Від 10 до 25 років – 1
• Від 25 і більше – 9
За рівнем педагогічної кваліфікації:
• Спеціалісти – 12
• Вихователі ІІ категорії – 2
• Вихователі І категорії - 2
• Вихователі вищої категорії – 1
Педагогічні звання:
• «Вихователь-методист» - 7
Наш колектив – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє
Директор: Балко Оксана Олександрівна, спеціаліст вищої категорії.
Вихователь-методист: Кравчук Алла Михайлівна, спеціаліст 1 категорії, звання "Вихователь-методист"
Практичний психолог: Іванова Ольга Сергіївна, спеціаліст 2 категорії
Вчитель- логопед: Романюк Лілія Михайлівна, спеціаліст 2 категорії
Музичний керівник: Тимошенко Тетяна Валеріївна, спеціаліст, звання «Вихователь-методист»
Інструктор з фізичного виховання: Шевчук Тетяна Олегівна, спеціаліст 1 категорії
Група раннього віку
Вихователі:
Барановська Людмила Олексіївна, спеціаліст, звання «Вихователь-методист"
Хрущ Галина Іванівна, спеціаліст
Помічник вихователя: Кирницька Людмила Степанівна
Молодша група
Вихователі:
Типак Людмила Михайлівна, спеціаліст, звання "вихователь-методист"
Дудар Маріанна Анатоліївна, спеціаліст
Помічник вихователя: Філіповська Ніна Станіславівна
Старша група
Вихователі:
Жаборовська Світлана Володимирівна, спеціаліст, звання "Вихователь-методист"
Дудар Маріанна Анатоліївна, спеціаліст,
Помічник вихователя: Клименко Лідія Григорівна
Середня група
Вихователі:
Мокрицька Валентина Валентинівна, спеціаліст, звання "Вихователь-методист"
Хрущ Галина Іванівна, спеціаліст,
Помічник вихователя: Богуш Олена Анатоліївна
Сестра медична старша:
Завгосп: Закаблуківська Тамара Василівна
Кухарі: Нагорна Ольга Яківна – кухар
Радзевич Людмила Григорівна - кухар
кухонний працівник - Цвинтаріцька Галина Федорівна
Праля: Іванова Олена Іванівна
Прибиральниця/Каштелянка: Мельник Любов Василівна
Робочий: Самохін Микола Вікторович
Двірник: Самохіна Алла Вікторівна