ЗДО №6, ЗДО ”Золотий ключик” №6 м. Жашків, Жашків
Черкаська область, Уманський район

Батьківський всеобуч

Для мам і тат, що люблять малят!

Шановні батьки!


Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

  1.  Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
  2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя. 
  3.  Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
  4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом. 
  5. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. 

Крім того ми просимо Вас:

  1. Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
  2. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою.
  3. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.
  4. Дайте дитині з собою носовичок.
  5. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
  6. Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
  7. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
  8. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.


   О 9.30 розпочинаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

  1. Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.
  2. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
  3. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 9.00, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
  4. Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти (спідничка), шкарпетки, чешки в окремому мішку.  
  5. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
  6. У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

 

  Шановні батьки!

  1. За харчування дітей батьки сплачують квітанцію у тиденний строк з дня її отримання(не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усих.  
  2. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.  
  3. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону 6 - 30 - 21.  
  4. Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.   


А також:

  1. Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.
  2. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
  3. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.


Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.

Ці правила були прийняті у Міжнародний рік дитини.

Вони містять педагогічні настанови Песталоцці, Фребеля, Черні і враховують сучасний практичний досвід.

 

  1. Любіть свою дитину. Радійте з її присутності, приймайте її такою, якою вона є, не ображайте, не принижуйте, не підривайте її самовпевненості, не піддавайте несправедливому покаранню, не позбавляйте своєї довіри, дайте привід любити Вас.
  2. Охороняйте свою дитину. Захищайте від фізичних і душевних небезпек, навіть, коли треба - жертвуючи власними інтересами і ризикуючи власним життям.
  3. Будьте гарним прикладом для своєї дитини. Прищепіть їй повагу до традиційних цінностей, самі живіть згідно з ними. Нехай у вашій сім'ї побутують чесність і скромність.
  4. Грайтеся зі своєю дитиною. Приділяйте їй якомога більше часу, розмовляйте з нею, грайтеся так, як їй подобається, її гру сприймайте всерйоз.
  5. Працюйте зі своєю дитиною. Допомагайте їй, коли вона намагається брати участь у роботі вдома, в саду. Коли дитина підросте, привчайте її включатися в усі роботи по господарству.
  6. Покажіть дитині можливості й межі людської свободи. Дайте дитині можливість нагромадити власний досвід, навіть, якщо це пов'язано з певним ризиком. Надмірно опікувана від будь-якої небезпеки дитина нерідко стає соціальним інвалідом.
  7. Привчайте дитину бути слухняною. Спрямовуйте поведінку дитини таким чином, щоб її дії не завдавали шкоди ні їй самій, ані іншим. Дитину потрібно заохочувати до дотримання встановлення правил.
  8. Надавайте дитині можливість таких переживань, які матимуть цінність спогадів. Нехай спогад про щасливе дитинство зігріває її все життя.
  9. Дозволяйте дитині набувати життєвого досвіду. Нехай навіть не безболісно, але самостійно.
  10. Чекайте від дитини тільки таких міркувань, на які вона здатна у своєму віці, виходячи з рівня свого розвитку і життєвого досвіду.

 

 

 

Логін: *

Пароль: *